top of page

Gönderim ve İadeler

Gönderim Politikası

KARGOYA VERİLME SÜRESİ

Gönderileriniz değişken koşullara bağlı olarak sipariş tarihinizden sonra ki 3 iş  günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

STOK BİLGİSİ
“Satın Al” butonu aktif olan ürünler stoklarımızda ya da tedariğe açık demektir. Nadiren karşılaşılabilecek stok sorunlarında ise irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

SİPARİŞ İPTAL SÜRECİ

Stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir.  Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Freyja İstanbul sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle  3-10 gün içerisinde yansımaktadır.

TESLİMAT ADRESİNİN DOĞRU GİRİLMESİ

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır. Yanlış adres bilgisi nedeni ile gönderinin geri gelmesi ve tekrar gönderilmesine ilişkin olarak ilave kargo bedeli talep edilebilir.

HATALI SİPARİŞLER VE HASAR GÖRMÜŞ KARGOLAR

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı ya da sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Eğer ürününüzde taşıma esnasında bir sorun oluşmuş ise, kargo yetkilisine “hasar tespit tutanağı” tutturarak, iade ediniz.

İade ve Değişim Politikası

İade ve değişim yoktur.

bottom of page